Czwarta lekcja w Projekcie Ekonomia na bank!

[current-page:title] - obraz

Drodzy Studenci,
Szanowni Uczestnicy Projektu,
13 marca, w poniedziałek pojawiła się kolejna odsłona Projektu Ekonomia na bank pt: „Książę i Żebrak”. Obejmuje ona treści związane z kredytami, pożyczkami a także parabankami.
W trakcie tej lekcji będziecie mogli zdobyć informację czym różni się kredyt od pożyczki, a przede wszystkim dowiecie się na co należy zwrócić uwagę zanim podpiszecie umowę kredytową. Wyjaśnione będą także kwestie, kto jest współkredytobiorcą a kto – poręczycielem, i jakie są tego konsekwencje. Dodatkowo przygotowany materiał przybliży Wam tematykę ubezpieczenia kredytu. Będziecie wiedzieć dlaczego warto ubezpieczać kredyt i przed czym chroni takie ubezpieczenie. 
Wszystkie merytoryczne treści zostały zamieszczone na stronie Projektu www.ekonomianabank.us.edu.pl.
Z treścią lekcji czwartej można zapoznać się oglądając spot – krótki materiał filmowy, słuchając wywiadu z Ekspertem nagranego w Studenckim Studio Radiowym Egida, oraz czytając artykuł i pozycje dodane do Biblioteczki. 
Zapraszamy do zapoznania się z treścią lekcji zatytułowanej „Książę i Żebrak”. Jeśli pojawi się pytanie związane z tematem lekcji zachęcamy do kontaktu z Ekspertem: Na.Bank.Eksperci@pkobp.pl
Jeśli pojawi się pytanie dotyczące uczestnictwa w Projekcie czy regulaminu – prosimy o kontakt z koordynatorem Projektu: dr Marzena Ponicka marzena.ponicka@us.edu.pl, tel.: 506 167 875.
Zamieszczone na stronie Projektu treści pozwolą odpowiedzieć na pytania zawarte w Quizie 4.
Życzymy powodzenia!