Dni Kariery i Mobilności

Dni kariery i mobilnosci

Serdecznie zapraszamy na 3-dniowe Dni Kariery i Mobilności, które odbędą się w dniach 17-19 października w Gliwicach i Katowicach, w tym w 18 października Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
W ramach wydarzenia odbędą się liczne warsztaty, szkolenia i dyskusje, skierowane przede wszystkim do doktorantów i młodych adeptów nauki. W ich trakcie będzie można dowiedzieć się o różnego rodzaju narzędziach pomagających planować karierę naukową, grantach finansujących badania, porozmawiać z badaczami którzy odnieśli sukcesy i ponieśli porażki, wziąć udział w debatach i warsztatach z ekspertami z różnych dziedzin i sektorów.
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny.
 
Ramowy plan wydarzeń
 
17.10.2017 Gliwice (Politechnika Śląska, Centrum Edukacyjno-Kongresowe)
Sprawdź jak to zrobić": dowiedz się, jak aplikować o granty oraz porozmawiaj ze specjalistami i doświadczonymi naukowcami o ważnych aspektach swojej kariery naukowej.
 
18.10.2017 Katowice (Uniwersytet Śląski, Rektorat)
Nauka Kariera Biznes": posłuchaj przedstawicieli sektora prywatnego i weź udział w mini warsztatach, aby dowiedzieć się, jak podejmować współpracę z firmami.
 
19.10.2017 Katowice (Śląski Uniwersytet Medyczny, Wydział Nauk o Zdrowiu)
Warsztaty rozwoju kariery": rozwijaj umiejętności miękkie przydatne w zawodzie naukowca i poszukiwane przez pracodawców.
 
Szczegółowe informacje i rejestracja: http://gliwice.projektnaukowiec.pl/