Serdecznie zapraszamy do Zamku na wyjątkowe warsztaty, zostało jeszcze kilka wolnych miejsc

Projektowanie usług w praktyce – kolejna, czwarta już, odsłona cieszących się powodzeniem warsztatów odbędzie się w terminie 22-24 maja.

Zapraszamy do uczestnictwa w wyjątkowym, bo mocno osadzonym w rzeczywistości kursie projektowania usług. Podczas kursu będziemy pracować w grupie kilkunastu osób i zmagać się z realnym wyzwaniem, jakie stoi przed działającą w regionie piekarnią. Będziemy prototypować i testować rozwiązania w realnym świecie i z żywymi ludźmi, dzięki czemu wypracowane rozwiązanie nie trafi do szuflady. Po wdrożeniu rozwiązania dostaniemy informację zwrotną na temat jego jakości.

W trakcie kursu:

- nauczysz się prowadzenia badań na potrzeby projektowania (design research)
- poznasz w praktyce sposoby efektywnej pracy na zgromadzonych danych
- poznasz i przećwiczysz kreatywne metody pracy w grupie
- będziesz tworzyć i testować prototypy
- w efekcie czego (w grupach ale wspólnie) przekażemy firmie projekt usprawniającej jej działanie usługi
- dodatkowo, tylko w tej edycji, będziesz mieć szansę zobaczyć, poznać i zrozumieć jak działa piekarnia.

Prowadzący: Marcin Piotrowski – kieruje zespołem User Experience Design w Play, gdzie m.in. dzięki zrozumieniu realnych potrzeb użytkownika wpływa na rozwój dobrych produktów. Uczestniczył również w zespole pracującym dla Tatrzańskiego Parku Narodowego. Prowadzi szkolenia z user experience, design thinking oraz kreatywnych metod rozwiązywania problemów. Jest autorem bloga UX online. W Zamku Cieszyn prowadził już trzy edycje warsztatów projektowania usług.

Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się na adres: ltrojan@zamekcieszyn.pl. Warsztaty odbędą się pod warunkiem zgłoszenia się minimum 10 osób.

Udział w warsztatach: 700 zł (w trakcie warsztatów zapewniamy wyżywienie, nie zapewniamy noclegów).
Wpłaty: ING Bank Śląski o/Wodzisław 53 1050 1403 1000 0022 8888 9161 z dopiskiem: Projektowanie usług.

Więcej informacji: Lubomira Trojan, ltrojan@zamekcieszyn.pl, tel. 33 851 08 21 w. 30